На Банковій нечувана паніка! У ніч на 25 березня 2019 року відбулась довгоочікувана подія

У ніч на 25 березня 2019 року відбулась давноочікувана подія: державний секретар Сполучених Штатів у телефонній розмові повідомив президенту України, що в США розпочато офіційне розслідування відносно оточення Петра Порошенка, яке мало контакти з групою екс-віце-президента Джо Байдена. Це стало цілком природнім наслідком завершення розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера, який безуспішно намагався довести змову між Трампом і Путіним з метою впливу на президентські вибори в США в 2016 році. Тепер маятник хитнувся в протилежний бік і правоохоронні органи Сполучених Штатів розпочали розслідування щодо втручання у вибори з боку тодішньої американської влади, яка уособлювала Демократичну партію й перебувала в змові з керівництвом України.

Йдеться про так звану «чорну бухгалтерію Партії Регіонів», яка невідомо як потрапила в травні 2016 року в Національне антикорупційне бюро України й містила записи про отримання грошей від української влади часів Януковича Полом Манафортом, який у березні 2016 році очолив передвиборний штаб Дональда Трампа. З метою компрометації Трампа директор НАБУ Артем Ситник передав витяги з «бухгалтерії» в газету «The New York Times» – публікація вийшла 14 серпня 2016 року за три дні по тому НАБУ на своєму сайті офіційно підтвердило, що має в своєму розпорядженні інформацію про можливе отримання Манафортом майже 13 млн. доларів від Партії Регіонів і наступного дня, 19 серпня 2016 року, Манафорт покинув штаб Трампа.

При тому, що Манафорт, дійсно, отримував доходи в Україні, з яких не сплачував у себе на батьківщині податки, публікація НАБУ «чорної бухгалтерії» мала мету вплинути на президентські вибори в США шляхом компрометації Трампа й могла відбутись лише за змовою керівництва України та американських високопосадовців, які контролювали та контролюють НАБУ.

Зокрема, як повідомив на допиті керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, Артем Ситник та представник ФБР в Україні Карен Грінавей йому «викручували руки», оскільки Холодницький заборонив публікувати «чорну бухгалтерію» та, взагалі, згадувати публічно прізвище Манафорта. При цьому Ситник і Грінавей вимагали від Холодницького, щоби ніде не пролунало ім’я Грегорі Крейга, який також отримував гроші від українських олігархів за лобізм, але був юристом з команди тодішнього президента США Барака Обами.

Оскільки «чорна бухгалтерія» перебувала в СБУ (вона була знайдена в офісі Партії Регіонів після пожежі, влаштованої Тетяною Чорновол), ці документи не могли потрапити в руки Карен Грінавей без відома Адміністрації Президента України та голови СБУ Василя Грицака. Окрім того, участь у компрометації Трампа взяли представники української влади: перший заступник голови СБУ Віктор Трепак та народний депутат України Сергій Лещенко. Ще одним учасником змови з метою втручання у президентські вибори в США був адвокат Віталій Касько, відомий своєю близькістю до тодішнього посла США Джеффрі Пайєтта і його заступника Джорджа Кента (саме Касько коментував «чорну бухгалтерію» для «The New York Times»).

Ймовірно за змовою з метою компрометації Трампа через «справу Манафорта» стояв тодішній віце-президент США Джо Байден.

Окрім того, українська Генпрокуратура повідомила в Мінюст США результати розслідування діяльності Байдена в Україні, зокрема – виявлені факти несплати ним податків з отриманих доходів, а також лобіювання особистих комерційних інтересів з використанням своєї посади та впливу на українське керівництво.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *