Тепер українці зpoблять вuсновкu: Тepмінoва заява Зеленсьлoro по Прuватбaнкy: «Так хто ж все-таки маpioнеткa Коломойськoro?…»

Команда Зеленського прокоментувала резонансне рішення суду про визнання націоналізації Приватбанку незаконною. «Судова реформа Порошенко в дії. Замість того, щоб відстоювати інтереси держави, НБУ програє суд [по] Приватбанку. Одне питання: Хто ж тоді маріонетка Коломойського ».

Про це написано в повідомленні команди Зеленського в Facebook. «Судова реформа імені Порошенка в дії. Замість того, щоб відстоюваті Захоплення держави, НБУ програє суд по Приватбанку. Одне питання: Так хто ж все-таки маріонетка Коломойського? думайте »

Нагадаємо, суд у Києві визнав порушення при націоналізації Приватбанку. Націоналізація найбільшого банку України була проведена з порушеннями норм законодавства, ухвалив суд в Києві. Нацбанк України з цим не згоден і подасть апелляцію.Окружной адміністративний суд Києва в четвер, 18 квітня, ухвалив, що націоналізація найбільшого банку країни – Приватбанку – була проведена з порушеннями норм законодавства. Про це йдеться в коментарі, викладеному на сайті Національного банку України (НБУ).

Рішення суду було прийнято за позовом колишнього співвласника Приватбанку Ігоря Коломойського до НБУ, Фонду гарантування вкладів фізосіб, кабінету міністрів України і
комісії з цінних паперів та фондового ринку.

У коментарі НБУ підкреслюється, що банк не згоден з рішенням суду і оскаржуватиме його. «Ми продовжимо доводити законність дій і прийнятих рішень регулятора в апеляційній інстанції», – цитуються в документі слова начальника управління претензійно-позовної роботи юридичного департаменту НБУ Віктора Григорчука. Зворотна процедура неможлива
У коментарі наголошується, що рішення київського суду ще не вступило в законну силу. У документі також підкреслюється, що націоналізація Приватбанку була важливим кроком для забезпечення фінансової стабільності в Україні і здійснювалася відповідно до норм законодавства з метою збереження коштів громадян.
На думку НБУ, законність рішення про націоналізацію Приватбанку очевидна, і зворотна процедура в цьому питанні неможлива, оскільки для цього «немає ні правових, ні економічних підстав». У НБУ також повідомили, що регулятор запропонує Раді з фінансової стабільності звернутися до Ради національної безпеки і оборони України щодо «подібних судових практик, які шкодять міжнародному іміджу України».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *