Трu важлuвuх народнuх методu для лікування підшлункової залозu
Народні засоби для лікування
В першу чергу ускладнення з підшлункової виникають унаслідок нервового зриву, стресу, смерть близької людини, а також від підвивиху 9-10-11-го грудних хребців, що призводить до порушень в роботі підшлункової залози аж до цукрового діабету.
Засіб №1 – цикорій За умови усунення всіх вищевказаних причин відновити функцію підшлункової залози добре допомагає настій цикорію. Ванга попередила про грудні 2018: “Ці 3 знаки з м втратять все, що мають …” Збирати траву цикорію слід в період його активного цвітіння, з восьмої години ранку і до полудня, в суху і сонячну погоду – в дні, коли Місяць знаходиться у своїй першій чверті з другого дня після молодика (в цьому році це 13-19 червня, 13-19 липня і 11-17 серпня).
Траву цикорію можете заготовлювати про запас, сушити під навісом, уникаючи прямого попадання сонячних променів. Приготування та прийом настою трави цикорію. 1 ст.л. сировини заливаєте склянкою крутого окропу і даєте настоятися до охолодження. Проціджуєте, весь стакан випиваєте за один прийом. Всього протягом дня вам потрібно випити три склянки настою під час їжі.
Засіб №2 – перегородки горіхів Другим засобом для лікування підшлункової служить спиртова настоянка перегородок волоського горіха з його зрілих плодів. Перегородки не трамбуючи, засинаєте до верху півлітрової банки, повністю заливаєте 40-градусним спиртом і наполягаєте 21 день в освітленому сонцем місці. Згідно з методикою східної медицини приймати цю настойку слід 2 рази на день по 4-6 крапель в столовій ложці води з 9.00 до 11.00 і з 21.00 до 23.00, бо тільки в цей час підшлункова залоза найбільш сприйнятлива до впливу будь-якого виду лікування без шкоди іншим органам.
Настоянка перегородок волоського горіха гальмує перистальтику кишечника, тому якщо у вас закрепи, а лікуватися настоянкою потрібно, вам слід включити в раціон моркву, капусту, яблука, банани, буряк і харчові висівки. Курс лікування для всіх хворих – до поліпшення роботи підшлункової залози. Засіб №3 – безсмертник і барбарис Поряд з панкреатическими ферментами, що володіють місцевим захисним (обволакивающим і в’язким) дією на слизову оболонку можна використовувати і лікарські рослини. Однак, засоби народної медицини застосовуються у випадках, коли немає ніякої можливості лікуватися в стаціонарі під наглядом професійних лікарів.
При рідкісних загостреннях панкреатиту лікування лікарськими рослинами можна проводити, як сезонне противорецидивное протягом 1,5-2 місяців 2 рази на рік, за наявності хронічного болю
– практично постійно. Вірною ознакою запалення підшлункової залози є повна відсутність бажання вживати в їжу свіжі яблука. – При хронічному панкреатиті і жовчнокам’яної хвороби залити 1 склянкою окропу 1 ст. л. подрібненої кори барбарису звичайного, прокип’ятити 10-15 хв на малому вогні, настояти до охолодження. Приймати по 1 ст. л. 3 рази на день за 30 хв до їди.
– Знімають запалення підшлункової залози, печінки і жовчного міхура, активізують секреторну здатність підшлункової залози і печінки квіти безсмертника. Для приготування відвару залити 1 склянкою гарячої води 1 ст. л. подрібнених (або 2 ст. л. неподрібнених) квіток, нагріти до кипіння, кип’ятити на малому вогні або водяній бані при частому помішуванні протягом 5 хв, процідити.
Приймати по 1 / 3-1 / 2 склянки 3 рази на день за 30 хв до їди в теплому вигляді.
– При панкреатиті залити 1/2 л холодної води 1 ст. л. сухих подрібнених квіток безсмертника, настояти 8 год (добова доза). Приймати по 1/3 склянки 3 рази на день за 30 хв до їди протягом 2-3 тижнів. І ще рецепти лікування підшлункової
– При панкреатиті пити велику кількість якісної питної води.
– При захворюваннях підшлункової залози заварити 250 мл окропу 20 г сушених ягід лохини, настояти 1 год, тепло укутавши. Пити по 50 мл через кожні 3 ч. Корисно також є і свіжі ягоди лохини по 300-400 г в день.
– При панкреатиті допомагає гречка з кефіром. З цією метою ретельно перебрати і промити один стакан гречаної крупи.
Гречку підсушити, перемолоти в кавомолці, залити 1 склянкою кефіру і залишити так на ніч.
Після 12 год готовий засіб розділити на 2 частини. Одну порцію з’їсти замість сніданку, другу – за 2 год до сну. І так продовжувати протягом 10 днів. Зробити перерву на 10 днів і знову протягом 10 днів лікуватися гречкою з кефіром. Це цікаво: 10 рецептів від головного болю. Різна біль – різне лікування. Прості способи, зате дуже ефективні.
Одночасно з кефіру гречаним лікуванням приймати настій збору трав: листя м’яти перцевої, корінь оману, насіння кропу, траву сухоцвіту, звіробій, коріандр посівний змішати в рівних частинах. Заварити 1 склянкою окропу 1 ст. л. збору, настояти 1 год.
Процідити і пити по 1/2 склянки 4-5 разів на день за 30 хв до їди. Під час десятиденної перерви бажано (але не обов’язково) є 2 рази на день перед їжею по 5 штук абрикосових ядерець. Курс лікування – 1 місяць.
Курси лікування можна проводити 1-2 рази на рік. При панкреатиті заварити 1 склянкою окропу 1 ст. л. квіток календули, настояти протягом ночі, тепло укутавши. Приймати по 1/3 склянки 3 рази на день за 30 хв до їди.
Настій можна замінити горілчаної настоянкою квіток календули, яку необхідно застосовувати 30 крапель 3 рази на день за 30 хв до їди. Лікування триває від 1,5 до 2 місяців. Під час лікування замість цукру бажано вживати мед.
– При панкреатиті залити 1 склянкою окропу 1 ст. л. квіток календули, настояти 30 хв і приймати по 1/3 склянки 3 рази на день за 30 хв до їди. Решта також як і в попередньому рецепті.
– При лікуванні панкреатиту щодня вранці і ввечері за 2 години до їжі випивати по 100-200 мл свіжоприготованого соку картоплі, а через 5 хв – свіжого домашнього кефіру. Картопля бажано брати рожевого кольору. Сік готувати, чи не зрізуючи шкірки. Курс лікування – 15 днів, перерва – 12 днів. Необхідно прийняти 3-4 курсу лікування.
– При хронічному панкреатиті заварити 1 л окропу 1 ст. л. трави кірказону, поставити на малий вогонь і кип’ятити 10 хв. Остудити і процідити. Пити по 3 склянки 3-4 рази на день за 30 хв до їди протягом 1 тижня.
– При запаленні підшлункової залози корисний журавлинний сироп (сік, морс), змішаний з цукром або розведений водою. Пити по 50-100 мл перед їжею.
– При панкреатиті перемелений в порошок в кавомолці конопляне насіння (можна купити на пташиному ринку). Увечері залити 2 склянками молока 1 повну чайну ложку порошку, поставити на вогонь, довести до кипіння і продовжувати кип’ятити на малому вогні до тих пір, поки молоко не випарується наполовину.