Укpaїнцi i їх дiтu бiльшe нe бyдyть poкaмu вiддaвaтu бoргu: Мu пpuйнялu piшeння i вiдмoвляємocь від..

Ця новина означає, що наші діти не повинні будуть оплачувати борги держави

Новостворений Кабінет міністрів України має намір завершити свою співпрацю з Міжнародним валютним фондом. Наразі вживаються всі необхідні заходи для того, що діюча програма співпраці стала для України завершальною стадією взаємин з МВФ.

Оксана Маркарова, міністр економіки України

Про це інформує Hyser , посилаючись на заяву глави Міністерства економіки України Оксани Маркаровой.

Маркарова уточнила, що етап “виходу” з співпраці буде тривалим. Міністр уточнила, що раніше були спроби здійснити подібні програми, але всі вони виявилися провальними. 

При цьому глава Мінекономіки зазначила, що МВФ йде назустріч українській ініціативі і тому вони створили спеціальні групи, які регулюють цей процес з українською стороною. 

Оксана Маркарова підкреслила, що вийти з програми МВФ цілком реально, і тому прикладом служать багато інших європейських країн.

Однак при цьому міністр зазначила, що вихід з програми кредитування МВФ буде доцільним тільки в разі позитивної динаміки розвитку економіки України.

Раніше ми інформували, що глава Державної податкової служби Сергій Верланов заявив, що ставки податку на доходи фізичних осіб потрібно зменшувати . Це допоможе українцям заробляти більше грошей. Однак поки така ідея знаходиться в теорії і її потрібно обговорити з представниками МВФ. Також Варланов зазначив, що потрібно зрозуміти, як ініціатива щодо зменшення ставки податку позначиться на державному бюджеті України.

Нагадуємо, раніше було анонсовано, що з наступного року в Україні планує заробити нове кредитування за зниженими відсотковими ставками.  Дана міра буде зроблена насамперед для покращення конкурентноздатності середнього і малого бізнесу, який зараз змушений виживати. 

Також, Дмитро Дубілет, новий міністр Кабінету міністрів України, планує розвивати в Україні кілька фінансових стартапів, які допоможуть зробити Україну технологічний ривок і випередити багато європейських країн з економічного і технологічного розвитку. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *