Він зробив для людей те, чого не зробили за 20 років всі разом взяті політики в Україні

Maxim Golosnoy

Обіцяне офіційне звернення до НАК НАФТОГАЗУ!

ПО СУТІ В ТАКИЙ СПОСІБ Я ПРОПОНУЮ ВІДНОВИТИ ДЕРЖАВНУ МОНОПОЛІЮ В ЕНЕРГЕТИЧНІЙ СФЕРІ.

Це наші перші кроки до реальної енергетичної безпеки в газовій сфері. Прямі договори між споживачами та державними компаніями мають стати нормою.

Коли в Україні оголошене ВП — діяльність будь яких компаній без чітко визначеного кінцевого беніфіціара має бути припинена! Бо годувати економічні схеми РФ та імпортованих з РФ менеджерів за рахунок населення та місцевих бюджетів це злочин проти держави!

*****
ГАЗОВА АФЕРА ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОГО МАШТАБУ!
(чи варто українцям платити » кіпрським» прокладкам за новою схемою? )

З листопада газзбути почали розсилати населенню платіжки за газ за жовтень, в яких оплата повинна здійснюватися не за лічильником, а з урахуванням певного дивного коефіцієнта – для приведення об’єму газу до стандартних умов.

Перед ТИМ як платити слід офіційно запитати згідно ЗУ » Про доступ до публічної інформацію» правоустановчі документи на природний газ та на газотранспортну мережу по який той газ було доставлено до споживача. Також варто запросити формулу газу який Вам начебто продають 🙂

Для ТИХ ХТО не в курсі у «кіпрських» газопостачалльних компаній є ЛІЦЕНЗІЯ і там чітко написано, що за регульованим тарифом вони можуть постачати природний газ, а саме газ (метан) з вугільних родовищ!!!!!

Не газову суміш від якої чайник закипає 10 -12 хвилин, а лічильник крутить як очманілий, а тепло від цього в хаті чомусь не стає.

З якими вугільними шахтами співпрацюють «кіпріоти», та яким чином технічно, і практично купують там газ і в яких обсягах ??? Чи співпадають ці обсяги з тим, що ВОНИ напродавали жителям Дніпропетровщини за останні 3 роки ???

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%BD

P. S

Формально в Кодексі газорозподільних систем, який затверджений НКРЕКП і на який кивають облгази та газзбути, зазначено, що при обліку природного газу, його обсяги мають приводитися до стандартних умов — температура 20ºС і тиск 760 мм рт. ст. Є кілька рішень приведення до стандартних умов. Можна поставити лічильник з термокомпенсацією, який буде автоматично приводити об’єм використаного газу до стандартних умов. Таких лічильників у населення по всій країні відносно небагато. Решта ж лічильників такої термокомпенсації не мають.

Тому є другий варіант – використання спеціальних розрахункових коефіцієнтів для приведення до стандартних умов. Вони залежать від багатьох параметрів — температури на вулиці, місця розташування лічильника тощо. Розрахункові коефіцієнти для приведення також використовуються в Європі. Але в Україні облгази, газзбути і НКРЕКП привнесли свої «ноу-хау» в цю європейську практику.

Ідея приводити обсяги використаного населенням газу до стандартних умов з’явилася майже два роки тому при внесенні змін до Кодексу газорозподільних систем. Але вийшла правова колізія, зміни до Кодексу внесли, а до Методики, яка визначає величину коефіцієнтів для приведення до стандартних умов, так і не змогли внести. Ця Методика, затверджена ще 15 років тому наказом Міненерго, призначена для застосування до юридичних осіб, але не до населення. Ця правова колізія існує вже практично два роки і раптом в листопаді почалося приведення до стандартних умов. Чому ж так раптово, і які підстави для такого різкого розвороту?

Все дуже просто. Ніяких підстав для застосовування цих коефіцієнтів немає. А платіжки за жовтень незаконні!

Але це тільки частина історії. Далі цікавіше. Потрібно розуміти, що є світ газзбутів — там віртуальний газ і гроші, і є світ облгазів — там фізичний газ і гроші. Якщо немає приведення до стандартних умов, значить частина газу загубилась. І це втрати облгазів, оскільки вони отримали газ при стандартних умовах, а доставили споживачу при інших умовах. Виникла дельта, але облгази її враховують як виробничо-технологічні витрати (ВТВ), і компенсацію за неї вже включили в тариф на розподіл газу для облгазів. Ось і виходить, що споживач платить двічі за одне й те саме.

Якщо вже переходити до приведення об’єму газу до стандартних умов, то логічним було б цю дельту з тарифу вилучити, але в НКРЕКП цього не зробили, і тепер облгази і газзбути на цьому хочуть заробити.

ЗВЕРТАЮ ВАШУ УВАГУ !!! 23.11.2018 Ухвалили рішення яким #НКРЕКП заборонила операторам ГРМ проводити донарахування в платіжки за природний газ. !!!!!!!!!!!!

(при створені цього тексту у розділі P.S мною свідомо були використанні матеріали з сайта https://biz.nv.ua)

Світлина від Maxim Golosnoy.

Світлина від Maxim Golosnoy.

Світлина від Maxim Golosnoy.Світлина від Maxim Golosnoy.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *