Звільнений Гриб, який різко «відшив» Зеленського, розповів що насправді там сталося і чому не потис йому руку..
Під час повернення з полону РФ Павло Гриб, один з українських політв’язнів, не привітався з президентом України Володимиром Зеленським, що викликало небувалий ажіотаж в мережі
21-річний Павло Гриб здивував багатьох, які не потиснувши руку президенту Володимиру Зеленському на виході з літака після повернення додому 7 вересня. За відео із зустрічі в Борисполі здавалося, що хлопець показово пішов в інший бік, а глава держави кілька навіть засмутився. Зараз же Павло Гриб пояснив журналістам причину свого вчинку, передає ВВС.
Так, звільнений зізнався, що в суєті він розгубився і просто не впізнав Володимира Зеленського.
«На жаль, я виходив останнім. Спочатку просто спустився, нічого не побачивши. Потім підбігли рідні. Я повністю дезорієнтований, як би це дивно не звучало. Я навіть сам не зрозумів, що відбувається. Картинка в очах мелькала. Я не міг навіть журналістам дивитися в очі. Потім тато показав на Зеленського. Я його не впізнав, кажу чесно. Подивився, що якісь люди в костюмах стояли. На жаль, так сталося », – розповів хлопець.
Нагадаємо, що українець Павло Гриб зник 24 серпня в Гомельській області Білорусі, куди поїхав на зустріч з дівчиною з Сочі, з якою познайомився в інтернеті.
Пізніше в інтерв’ю дівчина зізналася, що дійсно запросила хлопця до Білорусі і заявила, що її змусили це зробити співробітники ФСБ Росії. Російські спецслужби просто викрали Гриба.
Хлопця виявили в СІЗО-5 в Краснодарі: його звинуватили за 205 статтею Кримінального кодексу Росії «Тероризм» і засудили до шести років колонії, визнавши винним «у пособництві тероризму».
Також раніше повідомлялося, що 21-річний звільнений український полонений Павло Гриб розповів про умови утримання в російській колонії.
«З розваг – тільки радіо. Я два роки не міг зрозуміти, як його включати, тисну на кнопку, а треба було крутити гучність. Книгу на наступний день дали, фантастику «Метро 2033″ (описує життя людей в московській підземці після ядерної війни, – ред.). Потім були ще книги, малював рисунки – всякі візерунки. Робити було нічого – почав малювати, щоб подарувати друзям, коли повернуся », – розповів Гриб.